بافر امکان ورود دو مرحله ای را به سرویس خود اضافه کرده است


بافر امکان ورود دو مرحله ای را به سرویس خود اضافه کرده است


احتمالا بافر را می شناسید. سرویسی محبوب و حرفه ای که می توان از آن برای اشتراک گذاری زمان بندی شده محتوا در شبکه های اجتماعی (توئیتر، فیسبوک، لینکداین، پیج های گوگل پلاس و اپ.نت) استفاده کرد. از این رو با توجه اینکه این سایت دسترسی به شبکه های اجتماعی اصلی کاربران را برای اشتراک اطلاعات توسط خودشان از آنها طلب می کند، نیازمند امنیت بیشتری است.اگر خبر داشته باشید اوایل آبان ماه گذشته بافر هک شد. بدین ترتیب، این سرویس جهت جلوگیری از ارسال توئیت ها و پست های اسپم، برای مدت کوتاهی امکان به روز رسانی سرویس های مشتریان را متوقف کرد. اما حالا با توجه به اهمیت مساله، این سرویس اقدام به ارائه امکان ورود دو مرحله ای برای تمام کاربران رایگان و پولی کرده.

فعالسازی ورود دو مرحله ای بافر

ورود دو مرحله ای -که در حال حاضر توسط بسیاری از شرکت ها و سرویس های بزرگ اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد- به عنوان یکی از بالاترین سطوح امنیتی برای کاربران، امنیت آنها را افزایش می دهد.

در صورتی که از بافر استفاده می کنید، می توانید برای فعالسازی این امکان، پس از لاگین در سرویس از طریق وبسایت، به بخش My Account رفته و در بخش Access Password Here امکان ورود دو مرحله ای را فعال کنید. برای این کار می توانید یا از قابلیت ارسال کدهای ثانویه توسط پیامک به تلفن همراه استفاده کنید و یا از نرم افزار Google Authenticatior بر روی اندروید یا iOS بهره ببرید.

با این حال ممکن است در جریان هک مزبور اسپمی از کانال بافر در حساب های کاربری شما در شبکه های اجتماعی منتشر شده و نسبت به بافر دل چرکین شده و احساس ناامنی کنید. در این صورت، بد نیست بدانید ورود دو مرحله ای تنها یک امکان جدید از بافر است. پیش از این نیز موارد امنیتی توسط این سرویس رعایت میشده و جای نگرانی نیست. تمامی داده های کاربران، از ایمیل و رمز عبور گرفته تا مشخصه های اتصال به شبکه های اجتماعی، همه به صورت رمزنگاری شده در دیتابیس های بافر ذخیره می شوند.
بافر امکان ورود دو مرحله ای را به سرویس خود اضافه کرده است
بافر امکان ورود دو مرحله ای را به سرویس خود اضافه کرده است بافر امکان ورود دو مرحله ای را به سرویس خود اضافه کرده است بافر امکان ورود دو مرحله ای را به سرویس خود اضافه کرده است بافر امکان ورود دو مرحله ای را به سرویس خود اضافه کرده استادامه مطلب


Similar Threads: