اتصال به شبکه اجتماعی توییتر کندتر می شود و در عوض امنیت ارتباط با آن افزایش می یابد


اتصال به شبکه اجتماعی توییتر کندتر می شود و در عوض امنیت ارتباط با آن افزایش می یابد


در پی تلاش های شرکت های بین المللی برای کوتاه کردن دست سازمان امنیت ملی آمریکا از اطلاعات کاربران، شرکت توییتر هم اعلام کرده برای جلوگیری از دستبرد به داده های مشتریانش امنیت شبکه اجتماعی خود را افزایش می دهد.

توییتر با بر قرار کردن روش Forward Secrecy (رمزمانی پیش سو)، این کار را می کند. رمزمانی پیش سو یک روش امنیتی است که در آن به جای به کار گیری یک کلید اصلی برای رمزگذاری کل اطلاعات وب، از کلیدهای موقت و منفرد برای رمزگذاری هر قسمت وب استفاده می شود.


موانع امنیتی توییتر باعث بروز تأخیر در اتصال به این شبکه اجتماعی می شود؛ این تأخیر در آمریکا ۱۵۰ میلی ثانیه و در کشورهای دیگر بسته به فاصله آنها از سرورهای توییتر این زمان به چند ثانیه هم می رسد. اما به نظر این شرکت افزایش امنیت به تأخیر بروز کرده می ارزد.


اگر چه همه کاربران نهایی حتماً از کارهای این چنین استقبال می کنند اما فعالیت های پیچیده سازمان امنیت ملی آمریکا باعث می شود امید چندانی به نتیجه بخش بودن آنها نداشته باشیم.


شما چطور فکر می کنید؟
اتصال به شبکه اجتماعی توییتر کندتر می شود و در عوض امنیت ارتباط با آن افزایش می یابد اتصال به شبکه اجتماعی توییتر کندتر می شود و در عوض امنیت ارتباط با آن افزایش می یابد اتصال به شبکه اجتماعی توییتر کندتر می شود و در عوض امنیت ارتباط با آن افزایش می یابد اتصال به شبکه اجتماعی توییتر کندتر می شود و در عوض امنیت ارتباط با آن افزایش می یابدادامه مطلب


Similar Threads: