وب سایت ضد ویروس های ESET و Bitdefender هم هک شدند


وب سایت ضد ویروس های ESET و Bitdefender هم هک شدند


در واقع نام گذاری امسال به عنوان «سالی که شما هک می شوید» نام گذاری با مسمایی بوده. پشت سر هم خبر از هک شدن و مورد هجوم قرار گرفتن سایتها، مراکز داده، تلفن ها و هر چیزی که فکرش را بکنید می رسد.

هفته پیش یک گروه هکر، سایت اپلیکیشن WhatsApp و ضد ویروس های AVG و Avira را در نوردیدند و حالا خبر آمده که همان گروه به جان سایت ضد ویروس های ESET و Bitdefender افتاده و این دو را نیز هک کرده اند.
از این دست اتفاق ها زیاد رخ می دهد ولی از آن جا که سایتهای هدف، خود داعیه دار امنیت و حفظ آن برای دیگران هستند، بروز چنین مشکلاتی چندان ظاهر خوشی ندارد. در همین رابطه شرکت بیت دیفندر اعلام کرده «ما با شرکت ثبت دامنه خود تماس گرفتیم و مشکل بر طرف شد. همه مشتریان بیت دیفندر ۱۰۰ درصد محفوظ بوده و هستند»


آیا چنین رخ دادهایی در نگاه شما به شرکت های امنیتی تاثیر می گذارد؟ به نظرتان امنیت به طور عام را نباید مقوله ای نسبی دانست؟
وب سایت ضد ویروس های ESET و Bitdefender هم هک شدند
وب سایت ضد ویروس های ESET و Bitdefender هم هک شدند وب سایت ضد ویروس های ESET و Bitdefender هم هک شدند وب سایت ضد ویروس های ESET و Bitdefender هم هک شدند وب سایت ضد ویروس های ESET و Bitdefender هم هک شدندادامه مطلب


Similar Threads: