فردا سه شنبه وصله های امنیتی مهم مایکروسافت از راه می رسند


فردا سه شنبه وصله های امنیتی مهم مایکروسافت از راه می رسند


وصله های امنیتی (Patch) سه شنبه مایکروسافت فردا از راه می رسند و کاربران باید منتظر دریافت ۸ وصله باشند که ۴ تا از آنها بسیار مهم هستند.

اولین وصله مهم در ارتباط با مرورگر اینترنت اکسپلورر است که حتماً باید دانلود و نصب شود. طی این وصله انتظار می رود مشکل امکان نفوذ به سیستم از طریق ضعف های امنیتی IE بر طرف شود.


باقی وصله های مهم، خود ویندوز و Microsoft .NET framework را هدف گرفته اند در حالی که چهار وصله باقی مانده مربوط به مجموعه آفیس، Share Point و سیلور لایت می شوند.


با وجود مشکلات عدیده ای که Share Point از آنها رنج می برد و همچنین دشوار بودن رفع آن عیوب باید دید این وصله ها تا چه حد نواقص نرم افزار را اصلاح می کنند.


نگهبان اکیداً توصیه می کند حداقل نسبت به دریافت وصله های بحرانی و مهم اقدام کنید تا از تبعات احتمالی نقص های ذکر شده در امان بمانید. در آخر هم بنویسید که چقدر به به روز رسانی سیستم عامل و نرم افزارهای خود اهمیت می دهید؟ آیا فکر می کنید نصب انواع ضد ویروس در حالی که نه خود ضد ویروس و نه سیستم عاملی که روی آن نصب است به روز نیستند کمکی به امنیت رایانه شما می کند؟
فردا سه شنبه وصله های امنیتی مهم مایکروسافت از راه می رسند
فردا سه شنبه وصله های امنیتی مهم مایکروسافت از راه می رسند فردا سه شنبه وصله های امنیتی مهم مایکروسافت از راه می رسند فردا سه شنبه وصله های امنیتی مهم مایکروسافت از راه می رسند فردا سه شنبه وصله های امنیتی مهم مایکروسافت از راه می رسندادامه مطلب


Similar Threads: