چگونه با JustDelete.me حساب های خود در اینترنت را پاک کنیم


چگونه با JustDelete.me حساب های خود در اینترنت را پاک کنیم


تا حالا به این دقت کرده اید که در اکثر وبگاه ها اعم از رایانامه، شبکه اجتماعی و غیره ساختن یک حساب کاربری، ساده است ولی حذف آن مشکل و پر درد سر؟ قابل درک است که چرا آنها تمایلی به حذف حساب شما نداشته باشند؛ رفتنِ شما موجب کاهش درآمدشان می شود. به همین خاطر بیشتر وبگاه ها روند حذف حساب را کمی سخت و گیج کننده می کنند و جلوی دست کاربر قرار نمی دهند.

اگر به هر دلیلی دنبال راهی برای حذف حساب های کاربری مختلف خود می گردید خوب است JustDelet.me را هم امتحانی بکنید. این وبگاه مجموعه ای نسبتاً کامل از پایگاه هایی که احتمالاً در آنها حساب دارید را گرد آورده.


JustDelete.me برای بعضی وبگاه ها اطلاعات جانبی دیگری درباره روند لغو اشتراک هم ارائه می کند؛ برای مثال در مورد حذف حساب Steam نوشته «اگر با پشتیبانی اِستیم تماس بگیرید به شما خواهند گفت که نیازی به حذف نیست، اگر گیمی در آن نباشد بعد از مدتی غیر فعال می شود». همچنین این وبگاه، حساب های مختلف را از لحاظ دشواریِ روند حذف، رده بندی کرده.


این مورد آخر بیشتر به کار کسی می آید که هنوز اقدام به ایجاد حساب کاربری نکرده و می خواهد حسابِ آخر کارش را، از اول بکند. آیا تاکنون پیش آمده که حساب خود در وبگاهی را حذف کنید؟
چگونه با JustDelete.me حساب های خود در اینترنت را پاک کنیم چگونه با JustDelete.me حساب های خود در اینترنت را پاک کنیم چگونه با JustDelete.me حساب های خود در اینترنت را پاک کنیم چگونه با JustDelete.me حساب های خود در اینترنت را پاک کنیمادامه مطلب