هکر صفحه فیسبوک زاکربرگ و جایزه ۱۱ هزار دلاری؛ البته نه از طرف فیسبوک


هکر صفحه فیسبوک زاکربرگ و جایزه ۱۱ هزار دلاری؛ البته نه از طرف فیسبوک


حتما یادتان هست که خلیل شریطه چطور با هک کردن صفحه شخصی مارک زاکربرگ یک باگ فیسبوک را جلوی چشم رییس این شرکت آورد. البته فیسبوک به خاطر استفاده از این باگ بر علیه یکی از اعضای خود (زاکو) از دادن جایزه ۵۰۰ دلاری به یابنده، خودداری کرد. ولی احتمالا خلیل شریطه با خود می گوید چه بهتر.

پشتیبان های آقای شریطه در دنیای امنیت فناوری با اطلاع از اینکه فیسبوک مبلغی به او پرداخت نمی کند، خودشان آستین بالا زده و برای او گلریزان راه انداخته اند. مارک مایفرت مدیر ارشد بخش فناوری در شرکت امنیتی BeyondTrust که این کمپین جمع آوری پول راه انداخته، در کمتر از ۱ روز ۱۱ هزار دلار برای شریطه در کیسه اندوخته.


آقای مایفرت می گوید این کار برای فرستادن پیامی به همه هکرها است تا بدانند که تلاش های شان ارج نهاده می شود و به خاطر اشکال در ارتباط با شرکت ها، کسی از آنها عبور نمی کند.


وضع پیش آمده با توجه به شهرت فیسبوک در داشتن فرهنگ هکری میان اعضای آن خیلی خیلی مسخره است. یکی از شعار های فیسبوک این است که «سریع حرکت کن و همه چیز را بشکن.» گویا این شکستن شامل قوانین نمی شود!
هکر صفحه فیسبوک زاکربرگ و جایزه ۱۱ هزار دلاری؛ البته نه از طرف فیسبوک هکر صفحه فیسبوک زاکربرگ و جایزه ۱۱ هزار دلاری؛ البته نه از طرف فیسبوک هکر صفحه فیسبوک زاکربرگ و جایزه ۱۱ هزار دلاری؛ البته نه از طرف فیسبوک هکر صفحه فیسبوک زاکربرگ و جایزه ۱۱ هزار دلاری؛ البته نه از طرف فیسبوکادامه مطلب


Similar Threads: