مک آفی (متعلق به اینتل) تایید بیومتریک را به ذخیره سازی ابری می آورد


مک آفی (متعلق به اینتل) تایید بیومتریک را به ذخیره سازی ابری می آورد


اینتل سرویسی را در راستای امن ساختن بیشتر فضای ابری عمومی معرفی کرده که با آن فایل های آنلاین تنها زمانی می توانند مورد دسترسی قرار بگیرند، که صدا و چهره شخص مورد نظر از طریق سیستم زیست سنجشی (بیومتریک) مخصوص شناسایی شود.

مک آفی که حالا زیرمجموعه اینتل است، محصولی به نام LiveSafe را معرفی کرده که 1 گیگابایت فضای ابری محافظت شده توسط سیستم بیومتریک را ارائه می کند. LiveSafe یک داشبورد مدیریت آنلاین دارد و کاربران می توانند از طریق تشخیص چهره، صدا یا وارد کردن یک پین کد وارد فضای آن شوند. LiveSafe همچنین دارای آنتی ویروس و ویژگی های امنیتی دیگر هم هست.

مک آفی سرویس جدید خود را یک گنبد آنلاین در فضای ابری می داند که می تواند میزبان اسناد حساس باشد. سرویسی که از طریق تبلت ها، تلفن های هوشمند و کامپیوترهای شخصی قابل دسترسی است و روش های تعیین هویت، بسته به دستگاه فرق می کند.

کامپیوترهای شخصی به وبکم و پردازنده اینتل برای تشخیص چهره وصدا نیاز دارند ولی قرار نیست همه روش های زیست سنجی بر روی تمام مک ها، دستگاه های موبایل و کامپیوترهای شخصی که از پردازنده های x86 استفاده می کنند، قابل پیاده سازی باشد. LiveSafe برای اندروید و iOS نیز ارائه خواهد شد.

داده های امن بر روی سرورهای مک آفی قرار خواهند گرفت و بر روی کامپیوتر شخصی نیز امکان ایجاد درایو های امن برای ذخیره داده ها میسر است.

نصب بر روی کامپیوترهای جدید، با اشتراک سالانه 19.99 دلار میسر خواهد بود و بعد از آن سالی 79.99 دلار برای اشتراک سالانه دریافت خواهد شد.

مک آفی (متعلق به اینتل) تایید بیومتریک را به ذخیره سازی ابری می آورد
مک آفی (متعلق به اینتل) تایید بیومتریک را به ذخیره سازی ابری می آورد مک آفی (متعلق به اینتل) تایید بیومتریک را به ذخیره سازی ابری می آورد مک آفی (متعلق به اینتل) تایید بیومتریک را به ذخیره سازی ابری می آورد مک آفی (متعلق به اینتل) تایید بیومتریک را به ذخیره سازی ابری می آوردادامه مطلب


Similar Threads: