Page 4 of 5 <<First ... 2345 Last >>
Results 31 to 40 of 42
    سروش ر
    من یک پیج دارم و جواب سوال امنیتم رو یادم رفته، میلم هم هک شده چیکار باید بکنم، مرسی از شما : )

میهمان
    مجدداً سلام، فکر کنم دارم که دیگه دارم زیاد مزاحم می شم.
    یک مقدار دیگه سوال دارم ازتون.

Quote Originally Posted by LOGECT View Post
    کاربران جدید هنگام ساخت اکانت سوال امنیتی رو باید تعریف کنن، توضیحی که بنده دادم مربوط به کاربران قدیمی بود که از قسمت تنظیمات سوال امنیتی رو تعریف نکردن.
    نمی دونم شما آخرین باری که اکانت جدید ساختید کی بود، ولی من بابت همین "قضیه سوال امنیتی" یک اکانت جدید ساختم تا روی اون امتحان کنم، اما مثل اینکه فیسبوک دیگه سوال امنیتی رو حذف کرده و اصلاً چنین چیزی موقع ساخت اکانت،نمی پرسه.

به احتمال زیاد،تنها راهی که می مونه، بایستی از این ترفندهایی که شما فرمودید استفاده کرد.

ولی بعید میدونم که با تقاضای معمولی تغییر پسورد از طریق میل یا شماره تلفن نشه سوال امنیتی رو تعریف کرد
    در مورد این روشی که فرمودید، من انجام می دم، منتها وقتی پسورد رو تغییر می دم و بعدش با پسورد قبلی می خوام وارد بشم، فیسبوک اصلاً اجازه دسری نمی ده و می گه این پسورد قدیمه.

اما، این روشی رو که شما فرمودید رو من با ی خرده تغییر انجام دادم تا به اون مرحله ای که شما گفتید، برسم.
    به این ترتیب عمل کردم:
    1-ابتدا از قسمت forgot your password در خواست تغییر پسورد رو دادم.
    2-بعدش یک ایمیل از فیسبوک فرستاده می شه که یک کد چند رقمی هستش..
    3-کد رو تو قسمت مربوطه وارد می کنم و بعدش پسورد رو تغییر می دم.
    Article: چگونگی تغییر دادن سوال امنیتی حساب کاربری فیسبوک
    4-تو این مرحله دیگه با پسورد قبلی وارد اکانتم نمی شم، چون اصلاً فیسبوک اجازه نمی ده،
    دو باره بر می گردم به همون ایمیلی که فیسبوک بابت تغییر پسورد فرستاده بود.
    5- بعد از تغییر پسورد، لینک ایمیل، به این شکل در می یاد
    6-وقتی روی گزینه secure your account کلیک می کنیم ، این لینک می یاد
    7=طبق فرمایش شما، بایستی گزینه This Was Someone Else انتخاب بشه، که بعدش این لینک می یاد
    8-گزینه Continue انتخاب می شه و در مرحله بعد این لینک پدیدار می شه
    9_تو این مرحله باید یک ایمیل جدید وارد کنیم یا اینکه همون ایمیل قبلی رو انتخاب کنیم
    بعد از این قسمت، به اونچه که شما گفتید می رسیم:
    در این صورت فیسبوک از شما میخواد که امنیت اکانت رو بهبود ببخشدید.
    احتمالا پس از تغییر پسورد و میل به شما این امکان رو میده که سوال امنیتی نیز تعریف کنید.
    ولی متاسفانه فیسیوک، سوال امنیتی رو جلوی پای ما نمی ذاره، و چیزای دیگه ای رو پیشنهاد می کنه

خب،فکر نکنم از این راه بشه به نتیجه رسید، یا شایدم من مسیر رو اشتباه رفتم.
    اگه جایی اشتبه شدش، بی زحمت بگید که کجاش اشتباهه.

اما راه دوم که هنوز امتحانش نکردم:
    شما میتونید یک راه دیگه رو هم تست بزنید، اینکه در تنظیمات امنیتی تمامی Active sessions ها رو پاک کنید و سپس با یک آی پی جدید که مکان جغرافیایی متفاوت از مکان همیشگی ای اس پی یه که همیشه استفاده میکنید رو جهت ورود به اکانت استفاده کنید، و سپس دوباره با آی پی همیشگی به سیستم وارد بشید
    Active sessions همون Activity Aog هستش؟ یا نه، چیز دیگه ایه؟

با یک آی پی جدید که مکان جغرافیایی متفاوت از مکان همیشگی ای اس پی یه که همیشه استفاده میکنید رو جهت ورود به اکانت استفاده کنید، و سپس دوباره با آی پی همیشگی به سیستم وارد بشید
    برای اینکار،صرفاً فقط سرور رو از یک کشور به یک کشور دیگه تغییر بدم کافیه؟یا اینکه اصلاً باید از یک خط دیگه استفاده کرد؟

و در آخر:
    ولی بعید میدونم که با تقاضای معمولی تغییر پسورد از طریق میل یا شماره تلفن نشه سوال امنیتی رو تعریف کرد، به هر حال بنده متاسفانه اکانت بدون سوال امنیتی ندارم که براتون تست بزنم.
    دوست عزیز که اسم شریفتون رو نمی دونم،
    اگه اگه اگه اگه اگه وقت و حوصله داشتید یک اکانت جدید بسازید ،اونوقت یک اکانت بدون سوال امنیتی خواهید داشت(چون همونطور که عرض کردم اکانت های جدید، براشون سوال امنیتی تعرف نمی شه"لا اقل من که هرچی ساختم اینطور بوده" )
    اگر هم دستور بفرمایید، بنده یک اکانت می سازم، و مشخصاتش رو خدمتتون تقدیم می کنم.
    (البته همه اینها در صورتی هستش که وقتش رو داشته باشد)

اگرهم وقتش رو نداشتید، که خب هیچی؛ همین که با حوصله جواب می دید،یک دنیا ارزش داره.
    ببخشید که پستم طولانی شده.

ممنون.

3. Quote Originally Posted by میهمان View Post
    مجدداً سلام، فکر کنم دارم که دیگه دارم زیاد مزاحم می شم.
    یک مقدار دیگه سوال دارم ازتون.

نمی دونم شما آخرین باری که اکانت جدید ساختید کی بود، ولی من بابت همین "قضیه سوال امنیتی" یک اکانت جدید ساختم تا روی اون امتحان کنم، اما مثل اینکه فیسبوک دیگه سوال امنیتی رو حذف کرده و اصلاً چنین چیزی موقع ساخت اکانت،نمی پرسه.

به احتمال زیاد،تنها راهی که می مونه، بایستی از این ترفندهایی که شما فرمودید استفاده کرد.

در مورد این روشی که فرمودید، من انجام می دم، منتها وقتی پسورد رو تغییر می دم و بعدش با پسورد قبلی می خوام وارد بشم، فیسبوک اصلاً اجازه دسری نمی ده و می گه این پسورد قدیمه.

اما، این روشی رو که شما فرمودید رو من با ی خرده تغییر انجام دادم تا به اون مرحله ای که شما گفتید، برسم.
    به این ترتیب عمل کردم:
    1-ابتدا از قسمت forgot your password در خواست تغییر پسورد رو دادم.
    2-بعدش یک ایمیل از فیسبوک فرستاده می شه که یک کد چند رقمی هستش..
    3-کد رو تو قسمت مربوطه وارد می کنم و بعدش پسورد رو تغییر می دم.
    4-تو این مرحله دیگه با پسورد قبلی وارد اکانتم نمی شم، چون اصلاً فیسبوک اجازه نمی ده،
    دو باره بر می گردم به همون ایمیلی که فیسبوک بابت تغییر پسورد فرستاده بود.
    5- بعد از تغییر پسورد، لینک ایمیل، به این شکل در می یاد
    6-وقتی روی گزینه secure your account کلیک می کنیم ، این لینک می یاد
    7=طبق فرمایش شما، بایستی گزینه This Was Someone Else انتخاب بشه، که بعدش این لینک می یاد
    8-گزینه Continue انتخاب می شه و در مرحله بعد این لینک پدیدار می شه
    9_تو این مرحله باید یک ایمیل جدید وارد کنیم یا اینکه همون ایمیل قبلی رو انتخاب کنیم
    بعد از این قسمت، به اونچه که شما گفتید می رسیم:

ولی متاسفانه فیسیوک، سوال امنیتی رو جلوی پای ما نمی ذاره، و چیزای دیگه ای رو پیشنهاد می کنه

خب،فکر نکنم از این راه بشه به نتیجه رسید، یا شایدم من مسیر رو اشتباه رفتم.
    اگه جایی اشتبه شدش، بی زحمت بگید که کجاش اشتباهه.

اما راه دوم که هنوز امتحانش نکردم:

Active sessions همون Activity Aog هستش؟ یا نه، چیز دیگه ایه؟

برای اینکار،صرفاً فقط سرور رو از یک کشور به یک کشور دیگه تغییر بدم کافیه؟یا اینکه اصلاً باید از یک خط دیگه استفاده کرد؟

و در آخر:

دوست عزیز که اسم شریفتون رو نمی دونم،
    اگه اگه اگه اگه اگه وقت و حوصله داشتید یک اکانت جدید بسازید ،اونوقت یک اکانت بدون سوال امنیتی خواهید داشت(چون همونطور که عرض کردم اکانت های جدید، براشون سوال امنیتی تعرف نمی شه"لا اقل من که هرچی ساختم اینطور بوده" )
    اگر هم دستور بفرمایید، بنده یک اکانت می سازم، و مشخصاتش رو خدمتتون تقدیم می کنم.
    (البته همه اینها در صورتی هستش که وقتش رو داشته باشد)

اگرهم وقتش رو نداشتید، که خب هیچی؛ همین که با حوصله جواب می دید،یک دنیا ارزش داره.
    ببخشید که پستم طولانی شده.

ممنون.
    منظور از Active sessons ها دقیقا این بخشه:
    https://www.facebook.com/settings?tab=security&section=sessions&view
    و منظور از آی پی جدید با مکان جغرافیایی متفاوت استفاده از VPN یا پراکسی ه که مکان های مختلفی میتونه داشته باشه، اگه در بخش Seasons برید مکان، ای پی و مرورگری رو که باهاش لوگین کردید رو انجا میتونید ببینید:
    Settings> Security< Trusted Browsers

پس اگه با یک ای اس پی جدید وارد شد فیسبوک تشخیص میده که این رخداد غیر معموله، چرا که شما از نت و مکان همیشگی خودتون جهت ورود به سیستم استفاده نکردید.
    به هر حال شاید حق با شما باشه، من یه اکانت جدید میسازم در اولین فرصت و تست میزنم و جواب رو اینجا براتون ارسال میکنم.
    سپاس

Attached thumbnails Attached thumbnails Click image for larger version |

Name: 2014-12-17_194627.png |
 Views: 3173 |
 Size: 15.0 KB |
 ID: 428

4. Quote Originally Posted by سروش ر View Post
    من یک پیج دارم و جواب سوال امنیتم رو یادم رفته، میلم هم هک شده چیکار باید بکنم، مرسی از شما : )
    https://www.facebook.com/hacked

محمد
    بهترين راه امن كردن فيسبوك پاك كردنشه :)

6. امروز یک اکانت جدید ساختم و همه راه ها رو تست زدم، این جور که پیداست فیسبوک گزینه سوال امنیتی رو به طور کامل حذف کرده، حتی ترفندی که جهت تغییر سوال امنیتی ذکر شد نیز دیگه کار نمیکنه، اما جای تعجب داره چون هنوز کسانی که سوال امنیتی تعریف کردن میتونن با پاسخ به سوال مشخصات ورود رو تغییر بدن!
    این تصاویر مراحل طی شده:

Article: چگونگی تغییر دادن سوال امنیتی حساب کاربری فیسبوکArticle: چگونگی تغییر دادن سوال امنیتی حساب کاربری فیسبوکArticle: چگونگی تغییر دادن سوال امنیتی حساب کاربری فیسبوکArticle: چگونگی تغییر دادن سوال امنیتی حساب کاربری فیسبوکArticle: چگونگی تغییر دادن سوال امنیتی حساب کاربری فیسبوکArticle: چگونگی تغییر دادن سوال امنیتی حساب کاربری فیسبوکArticle: چگونگی تغییر دادن سوال امنیتی حساب کاربری فیسبوکArticle: چگونگی تغییر دادن سوال امنیتی حساب کاربری فیسبوکArticle: چگونگی تغییر دادن سوال امنیتی حساب کاربری فیسبوک

اما بدونید که فیسبوک تغیرات زیاد اعمال میکنه شاید دوباره این گزینه برگرده، تاریخ انتشار این ترفند ماله بیشتر از یک سال نیم پیشه و تو این مدت بارها و بارها تغییرات اعمال شده.
    به هر حال ممنون از پاسخ شما.

Attached thumbnails Attached thumbnails Click image for larger version |

Name: 2014-12-18_115332.png |
 Views: 3126 |
 Size: 14.9 KB |
 ID: 429
  Click image for larger version |

Name: 2014-12-18_115144.png |
 Views: 3127 |
 Size: 6.9 KB |
 ID: 430

Name: 2014-12-18_114950.png |
 Views: 3127 |
 Size: 6.4 KB |
 ID: 432

Name: 2014-12-18_114933.png |
 Views: 3124 |
 Size: 6.2 KB |
 ID: 433

Name: 2014-12-18_114841.png |
 Views: 3121 |
 Size: 7.1 KB |
 ID: 434

Name: 2014-12-18_114821.png |
 Views: 3128 |
 Size: 6.4 KB |
 ID: 435

Name: 2014-12-18_114806.png |
 Views: 3125 |
 Size: 7.6 KB |
 ID: 436

Name: 2014-12-18_114552.png |
 Views: 3125 |
 Size: 7.7 KB |
 ID: 437

Name: 2014-12-18_114507.png |
 Views: 3126 |
 Size: 5.0 KB |
 ID: 438

میهمان
    آجرکم ا...
    ممنون از رحمتی که کشیدید.
    خیلی سعی کردم تا بشه به نحوی سوال امنیتی رو فعال کرد،که متاسفانه میسر نیست.
    مثل اینکه فقط تنها کاری که می شه انجام داد، حذف کردنشه.

موفق و موید باشید؛
    ممنون.

میهمان
    می بخشید، چند تا سوال بود که یادم رفت بپرسم:
    1-بعد پاسخ دادن به سوال امنیتی، و ورود به اکانت با پسورد قبلی و انتخاب گزینه This Wasn't Me ،
    فیسبوک جهت احراز هویت، مجدداً سوال امنیتی رو از کاربر می پرسه؟

یعنی می خوام این رو بپرسم،
    اگه سوال، حالا به هر نحوی پاسخ داده بشه،
    و خود کاربر هم جواب رو فراموش کرده باشه، اونوقت برای قسمت Please Confirm Your Identity چیکار باید بکنه؟

2_به نظر شما فعال کردنش خوبه یا بد؟

3- تو تنظیمات مربوط به میل، جلوی آدرس میل نوشه pending . اصلاً این چیه و چجوری به وجود می یاد و چجوری از بین می ره؟

ممنون.

9. Quote Originally Posted by میهمان View Post
    می بخشید، چند تا سوال بود که یادم رفت بپرسم:
    1-بعد پاسخ دادن به سوال امنیتی، و ورود به اکانت با پسورد قبلی و انتخاب گزینه This Wasn't Me ،
    فیسبوک جهت احراز هویت، مجدداً سوال امنیتی رو از کاربر می پرسه؟

یعنی می خوام این رو بپرسم،
    اگه سوال، حالا به هر نحوی پاسخ داده بشه،
    و خود کاربر هم جواب رو فراموش کرده باشه، اونوقت برای قسمت Please Confirm Your Identity چیکار باید بکنه؟

2_به نظر شما فعال کردنش خوبه یا بد؟

3- تو تنظیمات مربوط به میل، جلوی آدرس میل نوشه pending . اصلاً این چیه و چجوری به وجود می یاد و چجوری از بین می ره؟

ممنون.
    سوال امنیتی تنها در صورتی پرسیده میشه که از قبل تعریف شده باشه، ولی قبل از اینکه بخواید هویت رو تایید کنید بسته به تنظیمات اکانت یه همچین سوالی از شما میپرسه:

همینطور که تو تصویر بالا میبینید ۲ راه جهت تایید هویت وجود داره، پخ به سوال امنیتی و یا ورود به حساب با مرورگری که در Sessions ها ذخیره شده باشه، شما اگر از تایید کننده ۲ مرحله ای از طریق تلفن همراه استفاده میکنید، اینم میتونه یکی از گزینه های تایید هویت باشه، بستگی به تنظیمات اکانتتون داره که سیستم چه راهی رو پیش روی شما بزاره.
    Pending هم یعنی میلی که وارد کرید هنوز تایید نشده، باید روی میل حاوی لینک تایید کننده در inbox تون کلیک کنید تا گزینه Pending حذف بشه.

سپاس

میهمان
    دوست عزیز یه سوال داشتم:
    من خسته شدم از بس اکانت فیس بوک ساختم چون بعد از مدتی که دارم پست میذارم فیس بوک پیغام میده که دوباره باید وارد بشید وقتی دوباره رمزم رو میزن وادرصفحه شناسایی چهره میشه که من از اون جایی که دوستان زیادی دارم نمی تونم تشخیص بدم 5تا چهره رو برام میاره تا شناسایی کنم اما به همون دلیلی که گفتم نمی تونم شناسایی کنم راهی وجود نداره برای گذر از این چک امنیتی لعنتی ؟ اصلا برای چی اینجوری میشه؟