Page 3 of 5 <<First 12345 Last >>
Results 21 to 30 of 42
  1. دوستان توجه داشته باشد پس از مراحل بازیابی رمز عبور توسط پاسخ گویی به جواب سوال امنیتی کنونی باید با ایمیل و رمز عبور قبلی دوباره به حساب وارد بشید و پس از نمایش اخطار زیر، روی This wasn't me کلیک کنید.

Article: چگونگی تغییر دادن سوال امنیتی حساب کاربری فیسبوک

Attached thumbnails Attached thumbnails Click image for larger version |

Name: 1630.jpg |
 Views: 29 |
 Size: 14.6 KB |
 ID: 419

میهمان
    اصلا گذینه This wasn't me نمیاد بجاش میپرسه: احتمال داره اکانت شما هک شده باشه اجازه میدید اکانت قفل بشه؟

میهمان
    سلام دوستان عزیز
    من مشکلی که الان برام پیش اومده اینکه با وجود فیلتر شکن کریو نمیتونم فیس بوک رو باز کنم از چند وقت پیش این مشکل پیش اومد تمامی سایت های دیگه مثل توییتر و غیره به راحتی باز می شن و فقط فیس بوک هست که باز نمیشه با تمامی بروزرهای اپدیت شده تا چند وقت پیش با همین شرایط باز می شد فیس بوک اما الان دیگه نه و دقیق نمی دونم چه کاری انجام دادم که باز نمیشه. ویندوز من 7 هست و انتی ویروس AVG استفاده می کنم. و خطایی که بروزرها می دن این هست که نمیتونن کانکت بشن به فیسبوک. خطای فایر فاکس این هست
    The connection was reset.the connection to the server was reset while the page was loading
    دوستان عزیز خیلی ممنون میشم اگه من رو در این باره کمک کنید و بهره مند کنید از دانشتون.
    بسیار ممنون از وقتتون

میهمان
    سلام پیج من بسته شده و از من میخواد تصویر دوستام و تشخیص بدم... اما من هیچ کدوم و نمیشناسم چی کار کنم؟آیا دوباره درست میشه؟؟؟؟؟؟؟ :(

میهمان
    سلام . من به چند ماه هست که تو فیسبوک ثبت نام کردم و در حال حاضر هر چقدر که تو تنظیمات میگردم که سئوال امنیتی رو پاسخ بدهم پیداش نمیکنم
    یعنی اینکه تا حالا به هیچ وجه به سئوال امنیتی پاسخ ندادم که حالا فیسبوک اون رو مخفی کرده باشه و یا بخوام طبق دستورالعملتون اون رو عوض کنم
    الان بخوام من هم جواب امینتی داشته باشم ، باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟
    ضمنا من اد لیستم زیاده و چند هزار نفره است و نمیتونم در موقع قفل شدن پروفایلم دوستان خودم رو شناسائی کنم و باید گزینه سئوال امنیتی رو داشته باشم که بتونم پروفایلم رو در صورت قفل شدن باز کنم
    اگه در این زمینه راه حلی وجود داره ممنون میشم که من رو راهنمائی بفرمائید
    با تشکر از سایت خوبتون

میهمان
    سلام
    ممنون از توضیخات بسیار خوبتون.

فقط یک سوال،
    چجوری می تونیم واسه یک اکانت سوال امنیتی قرار بدیم؟
    (چون من هرچی می گردم، چنین گزینه ای رو تو تنظیمات نمی بینم)

ممنون.

7. Quote Originally Posted by میهمان View Post
    سلام پیج من بسته شده و از من میخواد تصویر دوستام و تشخیص بدم... اما من هیچ کدوم و نمیشناسم چی کار کنم؟آیا دوباره درست میشه؟؟؟؟؟؟؟ :(
    در همچین شرایطی تنها راه شما استفاده از میل و سوال امنیتی ست، به هنگام انتخاب گزینه بازیابی، ابتدا میل و سپس پاسخ به سوال امنیتی رو انتخاب کنید.

8. Quote Originally Posted by میهمان View Post
    سلام
    ممنون از توضیخات بسیار خوبتون.

فقط یک سوال،
    چجوری می تونیم واسه یک اکانت سوال امنیتی قرار بدیم؟
    (چون من هرچی می گردم، چنین گزینه ای رو تو تنظیمات نمی بینم)

ممنون.
    Quote Originally Posted by LOGECT View Post
    در همچین شرایطی تنها راه شما استفاده از میل و سوال امنیتی ست، به هنگام انتخاب گزینه بازیابی، ابتدا میل و سپس پاسخ به سوال امنیتی رو انتخاب کنید.
    تعریف سوال امنیتی هنگام ساختن اکانت انجام میشه، البته کسانی که اکانتشون رو سالیان پیش، زمانی که کاربر بطور دستی قادر بود تا سوال امنیتی را تعریف کنه، ساختن میتونن با روشی که ذکر شد منتها با استفاده از میل به جای سوال امنیتی یک بار پسورد رو تغییر بدن و سپس با میل و رمز عبور قدیمی اقدام به ورود به اکانت خود کنند، و پس مواجه شدن با اخطار فیسبوک مبنی بر اینکه یک نفر اقدام به بازیابی رمز عبور شما کرده، روی گزینه This Was'nt Me کلیک کنند، یا هر گزینه جدیدی که به فیسبوک فرمان بی اطلاعی شما را بدهد.

Click image for larger version |

Name: x743.jpg.pagespeed.ic.nQqnUtKGoa.jpg |
 Views: 32 |
 Size: 5.9 KB |
 ID: 427

در این صورت فیسبوک شما را مجبور میکند تا امنیت اکانت خود را بهبود دهید، به این صورت که از شما میخواد ایمیل و رمز عبور جدیدی رو اضافه کنید و در مرحله آخر امکان افزودن سوال امنیتی به صورت خودکار از سوی سیستم به شما داده میشود.

میهمان
    Quote Originally Posted by LOGECT View Post
    تعریف سوال امنیتی هنگام ساختن اکانت انجام میشه، البته کسانی که اکانتشون رو سالیان پیش، زمانی که کاربر بطور دستی قادر بود تا سوال امنیتی را تعریف کنه، ساختن میتونن با روشی که ذکر شد منتها با استفاده از میل به جای سوال امنیتی یک بار پسورد رو تغییر بدن و سپس با میل و رمز عبور قدیمی اقدام به ورود به اکانت خود کنند، و پس مواجه شدن با اخطار فیسبوک مبنی بر اینکه یک نفر اقدام به بازیابی رمز عبور شما کرده، روی گزینه This Was'nt Me کلیک کنند، یا هر گزینه جدیدی که به فیسبوک فرمان بی اطلاعی شما را بدهد.

Click image for larger version |

Name: x743.jpg.pagespeed.ic.nQqnUtKGoa.jpg |
 Views: 32 |
 Size: 5.9 KB |
 ID: 427

در این صورت فیسبوک شما را مجبور میکند تا امنیت اکانت خود را بهبود دهید، به این صورت که از شما میخواد ایمیل و رمز عبور جدیدی رو اضافه کنید و در مرحله آخر امکان افزودن سوال امنیتی به صورت خودکار از سوی سیستم به شما داده میشود.
    ممنون از پاسختون.
    متاسفانه بنده متجه منظور شما نشدم.
    یعنی در واقع، فقط کسانی که اکانتشون رو سال های پیش ساختن می تونن از سوال امنیتی استفاده کنن(که البته با این فرایندی که شما توضیح دادید، این امکان برای اکانت های تازه ساخته شده هم فراهم می شه، درسته متوجه شدم؟ )
    اگه اینطور که گفتید باشه،
    من مطابق اونچه که شما گفتید انجاد می دم،
    یعنی اول، پسورد رو با استفاده از ایمل ریست می کنم(ایمیل رو تو قسمت Forgot your passwor وارد می کنم و بعد از اون یک ایمیل از فیسبوک فرستاده می شه که یک کد چند رقمی هستش، و به واسطه اون پسورد رو تغییر می دم)
    اما بعد اینکه پسورد رو تغییر دادم؛ و می خوام با پسورد قبلی وارد اکانت بشم، فیسبوک پیغامی می ده مبنی بر اینکه"پسورد شما قدیمی بوده، و در این تاریخ توسط همین سیستم،پسورد عوض شده"

یعنی فیسبوک اصلاً با پسورد قبلی اجازه دسرسی به اکانت رو نمی ده تا اینکه من بخوام روی گزینه This Wasn't Me کلیک کنم.

ممنون.

10. Quote Originally Posted by میهمان View Post
    ممنون از پاسختون.
    متاسفانه بنده متجه منظور شما نشدم.
    یعنی در واقع، فقط کسانی که اکانتشون رو سال های پیش ساختن می تونن از سوال امنیتی استفاده کنن(که البته با این فرایندی که شما توضیح دادید، این امکان برای اکانت های تازه ساخته شده هم فراهم می شه، درسته متوجه شدم؟ )
    اگه اینطور که گفتید باشه،
    من مطابق اونچه که شما گفتید انجاد می دم،
    یعنی اول، پسورد رو با استفاده از ایمل ریست می کنم(ایمیل رو تو قسمت Forgot your passwor وارد می کنم و بعد از اون یک ایمیل از فیسبوک فرستاده می شه که یک کد چند رقمی هستش، و به واسطه اون پسورد رو تغییر می دم)
    اما بعد اینکه پسورد رو تغییر دادم؛ و می خوام با پسورد قبلی وارد اکانت بشم، فیسبوک پیغامی می ده مبنی بر اینکه"پسورد شما قدیمی بوده، و در این تاریخ توسط همین سیستم،پسورد عوض شده"

یعنی فیسبوک اصلاً با پسورد قبلی اجازه دسرسی به اکانت رو نمی ده تا اینکه من بخوام روی گزینه This Wasn't Me کلیک کنم.

ممنون.
    کاربران جدید هنگام ساخت اکانت سوال امنیتی رو باید تعریف کنن، توضیحی که بنده دادم مربوط به کاربران قدیمی بود که از قسمت تنظیمات سوال امنیتی رو تعریف نکردن، فیسبوک هر چند مدت یکبار تنظیمات رو تغییر میده و ممکنه که این چیزی که شما گفتید هم دستخوش تغییرات جدید سیستم شده باشه.
    ولی تا همین چند ماه پیش که بنده به شخصه تست زدم این راه ممکن بود.
    شما میتونید یک راه دیگه رو هم تست بزنید، اینکه در تنظیمات امنیتی تمامی Active sessions ها رو پاک کنید و سپس با یک آی پی جدید که مکان جغرافیایی متفاوت از مکان همیشگی ای اس پی یه که همیشه استفاده میکنید رو جهت ورود به اکانت استفاده کنید، و سپس دوباره با آی پی همیشگی به سیستم وارد بشید، احتمالا فیسبوک به شما هشداری مبنی بر اینکه فعالیت غیر معمولی در حساب شما رخ داده، میده که میتونید به سیستم بگید که از این رخداد بی اطلاع بودید، در این صورت فیسبوک از شما میخواد که امنیت اکانت رو بهبود ببخشدید.
    احتمالا پس از تغییر پسورد و میل به شما این امکان رو میده که سوال امنیتی نیز تعریف کنید.
    ولی بعید میدونم که با تقاضای معمولی تغییر پسورد از طریق میل یا شماره تلفن نشه سوال امنیتی رو تعریف کرد، به هر حال بنده متاسفانه اکانت بدون سوال امنیتی ندارم که براتون تست بزنم.