Page 2 of 5 <<First 1234 ... Last >>
Results 11 to 20 of 42
  1. Quote Originally Posted by nazanin ro View Post
    من همین مشکل رو دارم که به ایمیل فیسبوکم دسرسی ندارم و پسورد فیسبوکم هم عوض شده و حالا یه سوال امنیتی میخواد که اصلا یادم نمیاد همچین سوالی انتخاب کرده باشم
    هیچ سوال دیگه ای مثل شناسایی دوستان هم نمیخواد چی کار کنم؟؟؟
    شما به این لینک برید و پس از مشخص کردن حساب کاربریتون با استفاده از نام و یا ایمیل یا آدرس مستقیم پروفایل, با رمز عبوری که قبلا داشتین گزارش هک شدن رو به فیسبوک ارسال کنید.

Article: چگونگی تغییر دادن سوال امنیتی حساب کاربری فیسبوک

در همچین شرایطی که هم ایمیل و هم سوال امنیتی شما دست کس دیگریست فقط گزارش مستقیم به فیسبوک میتونه مشکلتون رو حل کنه، شما امتحان کنید در صورت بررسی احتمالا از شما میخوان که هویت صاحب حساب رو با ارسال کپی از کارت و یا پاسپرت براشون ثابت کنید تا مراحل بازیابی انجام بشه.

Attached thumbnails Attached thumbnails Click image for larger version |

Name: fb1.png |
 Views: 13552 |
 Size: 13.4 KB |
 ID: 390

ثبت نام نشده

,v,n fi tds f,;

سلام
    من وقتی در فیس بوک ثبت نام کردم مشکلی برای ورود نداشتم
    اما چندساعت بعدش وقت ورود به اکانتم با این سرتیترPlease Verify Your Identity روبرو شدم
    وبعد به سرتیترPlease Complete a Security Check وارد شدم و شماره خودمو وارد کردم که چون عجله داشتم واسه ورود به فیسیوک چند بار شماه رو وارد کردم که
    با پیغام Sorry, we have already tried texting multiple codes and they all seem to have failed. Please click here to get help. مواجه شدم و چندساعت بعدش کد مربوطه برام اس ام اس شد و از اون به بعد اصلا نتونستم وارد سایت بشم .
    لطفا راهنماییم کنید که چیکار کنم

تشکــــر

3. Quote Originally Posted by ثبت نام نشده View Post
    سلام
    من وقتی در فیس بوک ثبت نام کردم مشکلی برای ورود نداشتم
    اما چندساعت بعدش وقت ورود به اکانتم با این سرتیترPlease Verify Your Identity روبرو شدم
    وبعد به سرتیترPlease Complete a Security Check وارد شدم و شماره خودمو وارد کردم که چون عجله داشتم واسه ورود به فیسیوک چند بار شماه رو وارد کردم که
    با پیغام Sorry, we have already tried texting multiple codes and they all seem to have failed. Please click here to get help. مواجه شدم و چندساعت بعدش کد مربوطه برام اس ام اس شد و از اون به بعد اصلا نتونستم وارد سایت بشم .
    لطفا راهنماییم کنید که چیکار کنم

تشکــــر
    ۲۴ ساعت صبر کنید و دوباره درخواست ارسال کد فعال سازی رو از سیستم کنید، اگر موفق نشدید از لینک زیر گزارش بدید.

https://www.facebook.com/help/contact/260749603972907

میهمان
    سلام.ببخشید من چی کار کنم تا کامنتا یا لایکایی که برای یک دوست میذارمو بقیه دوستان در صفحشون نمایش داده نشه و از کامنتام باخبر نشن؟؟؟صفحه فیس من به صورت فارسیست .ممنون

5. Quote Originally Posted by میهمان View Post
    سلام.ببخشید من چی کار کنم تا کامنتا یا لایکایی که برای یک دوست میذارمو بقیه دوستان در صفحشون نمایش داده نشه و از کامنتام باخبر نشن؟؟؟صفحه فیس من به صورت فارسیست .ممنون
    سلام، متاسفانه تنظیمات جدید فیسبوک این امکان رو به شما نمیده که مستقیما دسترسی دوستان رو از دیدن این فعالیت ها مسدود کنید، تمامی گزینه های امنیتی موجود در نسخه فعلی همانند این لیست نشون میده که فسبوک مایل نیست این گزینه باشه، در نسخه قدیم همانند تصویر زیر میتونستید براحتی لایکها، کامنت ها و دیگر فعالیت های فیسبوکتون رو از دید دیگران مخفی کنید:

تنها کاری که از دست شما بر میاد اینه که لیست های مجزا بسازید و دوستانتون رو با گروه بندی به چند دسته تقسیم کنید و برای هر لیست تنظیمات امنیتی مجزا تعیین کنید.
    و در مرحله بعد باید تنظیمات امنیتی مربوط به صفحات لایک شده و اپ ها رو تنظیم کنید، در صفحه پروفایلتون تب More و سپس Likes رو کلیک کنید و در صفحه جدید، بالا سمت راست روی Edit/Edit Privacy کلیک کنید.
    در پنجره Edit Privacy of Likes به صورت دستی میتونید تنظیمات هر یک از گروه ها رو بر روی Only Me ست کنید، مثلا اگر Sport رو روی Only Me ست کنید، تمامی فعالیت ها شما، نظیر لایک و کامنت در کلیه Page هایی که شما لایک کردید و در دسته بندی Sport قرار دارند از دید همه مخفی میمونه و دیگه در New's Feed دوستان نمایش داده نمیشه.
    پیشنهاد میکنم دوستانی که نزدیک نیستن رو همیشه لیست Acquaintances قرار بدید، اطلاعات بیشتر
    این مشکل نارضایتی خیلی از کاربران رو به همراه داشته، این جا مثلا، خیلی ها این مشکل رو به صورت یه بازخورد منفی به فیسبوک انتقال دادن اما ظاهرا فسبوک دوست نداره که کاربران این گونه فعالیت هاشون رو بتونن به سادگی مخفی کنن!
    این نکته هم رو مد نظر داشته باشید که در حال حاضر یک سری از تنظیمات امنیتی به Activity log منتقل شدن، مثل تنظیمات نمایش لیست دوستان و غیره.
    و در آخر یادتون باشه که باید تنظیمات شخصی App ها رو هم تنظیم کنید، به این لینک برید و به صورت دستی فعالیت های مربوط به app ها رو روی Only Me ست کنید.

Name: how-to-set-privacy-preferences-on-facebook-fig02.jpg |
 Views: 12868 |
 Size: 93.5 KB |
 ID: 400

میهمان
    سلام ، من خواستم سوال امنیتی رو تغییر بدم. همه مراحل رو تک تک رفتم نشد. ولی محتوا ایمیلی که فیسبوک فرستاذ با چیزی که شما گفتین فرق داشت. و بعدا هم که با رمز قبلی خواستم وارد بشم، نپرسید که من خودم هستم یا نه. لطفا کمکم کنید. خیلی واجبه

7. Quote Originally Posted by میهمان View Post
    سلام ، من خواستم سوال امنیتی رو تغییر بدم. همه مراحل رو تک تک رفتم نشد. ولی محتوا ایمیلی که فیسبوک فرستاذ با چیزی که شما گفتین فرق داشت. و بعدا هم که با رمز قبلی خواستم وارد بشم، نپرسید که من خودم هستم یا نه. لطفا کمکم کنید. خیلی واجبه
    سلام، همین امروز یک بار دیگه تست زدم این راه رو و جواب داد، توجه کنید که پس از تغییر رمز عبور باید با ایمیل و رمز عبور قبلی وارد بشید.
    تو این مرحله که در تصویر زیر رو میبینید باید روی Secure My Account کلیک کنید.

یک سری تغییرات جدید در مراحل بازیابی او امن سازی حساب کاربری افزوده شده، از جمله محتوای ایمیل.
    اما همچنان از طریق ورود به حساب با ایمیل و رمز عبور قبلی قادر خواهید بود تا سوال امنیتی رو تغییر بدید، تصویر یکسری از مراحل رو میتونید مشاهده کنید:

Name: 62013-09-28_181318.png |
 Views: 43 |
 Size: 7.6 KB |
 ID: 409
  Click image for larger version |

Name: 82013-09-28_181447.png |
 Views: 49 |
 Size: 5.7 KB |
 ID: 407

Name: 112013-09-28_181606.png |
 Views: 48 |
 Size: 4.8 KB |
 ID: 405

Name: 142013-09-28_181816.png |
 Views: 49 |
 Size: 4.5 KB |
 ID: 403

Name: 92013-09-28_181505.png |
 Views: 56 |
 Size: 4.6 KB |
 ID: 401

Name: 72013-09-28_181351.png |
 Views: 40 |
 Size: 6.5 KB |
 ID: 408

Name: 52013-09-28_181109.png |
 Views: 44 |
 Size: 4.6 KB |
 ID: 410

Name: 102013-09-28_181528.png |
 Size: 7.5 KB |
 ID: 406

Name: 132013-09-28_181709.png |
 Size: 4.9 KB |
 ID: 404

Name: 32013-09-28_180847.png |
 Views: 52 |
 Size: 5.0 KB |
 ID: 402

Name: 42013-09-28_180945.png |
 Views: 41 |
 Size: 4.9 KB |
 ID: 411

میهمان
    سلام
    تمام موارد بالا را انجام دادم و یک لینک جهت secure my account به ایمیلم اومد ولی وقتی روی آن کلیک کردم پیغام خطای invalid or expire داد توی صفحه بازیابی پسورد این صفحه نمایش داده نشد متاسفانه

سارا جمالی
    ممنون از شما بابت آموزش

میهمان
    دوست عزیز بنظر میاد تو فسبوک تغیرات ایجاد شده یا شاید واسه من اینجوری باشه چند دفعه تلاش کردم دستورات شما را موبه مو انجام دادم ولی سرآخر یه جور دیگه ختم میشه. یه محبت کنید خودتان دوباره تست کنید.