افزایش شانس برگشت کیف پول گمشده حاوی عکس کودک یا خانواده

سطح بندی مطلب:
مقدماتی
افزایش شانس برگشت کیف پول گمشده حاوی عکس کودک یا خانواده - لوگکت
گم کردن کیف پول جیبی می تواند بسیار اعصاب خردکن و دردسر ساز باشد. زیرا گم شدن آن تنها به معنی از دست دادن پول نیست، بلکه معمولا تعداد زیادی کارت هم از دست تان می رود که جایگزین کردن آنها به زمان زیادی نیاز دارد. و اگر هدف این دزدی، سرقت هویت باشد، برای چنین خبط کوچکی، ممکن است سالها اعتبارتان را هم از دست بدهید. طبق نظر مجله اسمارت مانی، می توانید تنها با قرار دادن چند عکس درون کیف تان، شانس برگشت آن را تا حد زیادی افزایش دهید.
بر اساس مطالعاتی که سال ۲۰۰۹ در ادینبورگ اسکاتلند انجام شده، شانس برگشت یک کیف گمشده در صورتی که یکی دو عکس درون آن باشد، به میزان بسیار زیادی افزایش می یابد. این میزان برگشت، برای کیف های حاوی عکس کودک حدود ۸۸ درصد بوده است.
در این مطالعه، تیم تحقیقاتی بیش از ۲۴۰ کیف جیبی را در نقاط مختلف شهر رها کردند. هر کیف حاوی یک آدرس ایمیل بود. درون جیب پلاستیکی برخی از کیف ها، عکس پسربچه خندان، حیوان خانگی یا عکس دسته جمعی خانوادگی را قرار دادند و برخی از آنها را هم بدون عکس رها کردند. درون گروهی از کیف ها هم قبض کمک به مراکز خیریه را قرار دادند.
در پایان چه اتفاقی افتاد؟ کیف های حاوی عکس بچه بیشترین میزان بازگشت را داشتند. از ۴۰ کیف حاوی این عکس، ۸۸ درصد آنها بازگردانده شدند. به ترتیب رتبه های بعدی برگشت متعلق به کیف حاوی حیوانات خانگی، عکس های خانوادگی، قبض های خیریه بود و در آخر کیف های بدون عکس قرار گرفتند.
ریچارد ویسمن مولف تحقیقات ادینبورگ می گوید: «کسانی هم که بچه ندارند، نگران نباشند. عکسی از زیباترین و بامزه ترین بچه ای که در اطراف تان است تهیه کنید، و مطمئن شوید به شکل کاملا مشخصی درون کیف تان قابل مشاهده است.»
کار از این هم ساده تر است، بهتر است جستجویی در گوگل داشته باشید و انگاه با پرینتر رنگی دست به کار شوید. کلید طلایی نجات کیف شما آماده است!
افزایش شانس برگشت کیف پول گمشده حاوی عکس کودک یا خانواده - لوگکت


ادامه مطلب

سرچشمه : نگهبان


منتشر شده بوسیله سرویس خودکار 'شبکه انتشار' لوگکت

Similar Threads: