Page 1 of 2 12 Last >>
Results 1 to 10 of 12
 1. #1

  Icon2 [Video] BBC Persian - Word On The Street - آموزش زبان انگلیسی

  آموزش زبان انگلیسی: قسمت اول - کمدن
  در نخستین برنامه از این مجموعه ده قسمتی، اشلی و استیون به دنبال یک هدیه خوب برای سالروز تولد مادرشان هستند. آنها برای خرید هدیه به بازار "کمدن" در لندن می روند.
  نظر هر دو آنها در مورد هدیه ای که مادرشان ممکن است دوست داشته باشد، بسیار مشابه است، ولی اشلی خیلی زود حواسش از کار اصلی یعنی خرید هدیه، پرت می شود.
  محله کمدن به عنوان زادگاه موسیقی "پانک" شناخته می شود. کارمن، گزارشگر مجموعه، نگاهی می اندازد به ریشه های پانک، تاثیرش بر مد لباس در بریتانیا، و روند تغییرات این پدیده در قرن بیست و یکم.
  نکات آموزشی این فیلم شامل عباراتی است که هنگام خرید کردن به درد می خورد.
  Similar Threads:

 2. Icon2 آموزش زبان انگلیسی: قسمت دوم - اسنودن

  آموزش زبان انگلیسی: قسمت دوم - اسنودن
  این هفته استیون و اشلی تصمیم میگیرند تا از لندن خارج شده و آخر هفته را در ولز بگذرانند. هر دو آنها طبیعت را دوست دارند اما در مورد فعالیتهایی که در آنجا باید انجام دهند نظرات بسیار متفاوتی دارند. خوشبختانه هر دوشان کاری را انتخاب می کنند که قرار است از آن لذت ببرند.
  کارمن، گزارشگر برنامه، میخواهد بداند که چرا مردم در ورزشهای افراطی شرکت میکنند. آیا این کار تفریح محسوب می شود یا فقط ترس و وحشت ایجاد می کند؟ او با قایق سواری در رودخانه خروشان یکی از این ورزش ها را امتحان میکند.
  راب، متخصص زبان انگلیسی، تعدادی از اصطلاحات مهم و نکات آموزشی را ارائه میکند. و گزارشگر خبری ما به سوالات دشوار مربوط به استفاده غیرقانونی از مواد نیروزا در ورزش پاسخ میدهد

 3. Icon2 آموزش زبان انگلیسی: قسمت سوم - ناتینگهیل

  آموزش زبان انگلیسی: قسمت سوم - ناتینگهیل
  این هفته اشلی و استیون فرصت می یابند که در کارناوال ناتینگ هیل شرکت کنند. اشلی خیلی علاقمند است که بتواند لباس مناسبی برای این روز بزرگ تهیه کند. اما استیون لازم می بیند که در کلاس رقص شرکت کند تا حرکاتش را در رقص سر و سامان دهد.
  نیک گزارشگر برنامه، نگاهی دارد بر مسئله چند فرهنگی در بریتانیا و مزایا و چالش های آن برای جامعه این کشور. او با تعدادی از مهاجران و کسانی که سالها در اینجا زندگی کردهاند گفتگو می کند.
  راب، متخصص زبان انگلیسی، نکات دستوری مربوط به "صفت" و کلماتی که همراه با صفات به کار میروند توضیح میدهد. و کارشناس برنامه به تعدادی از سوالات مهم درباره موضوع مهاجرت پاسخ می دهد

 4. Icon2 آموزش زبان انگلیسی: قسمت چهارم - آکسفورد

  این هفته اشلی در شهر تاریخی و دانشگاهی آکسفورد امتحان دارد و استیون او را تشویق می کند که بین راه به او درس رانندگی بدهد. وقتی که اشلی در حال امتحان دادن است، استیون فرصت پیدا می کند که در شهر گردش کند و برای اشلی پذیرایی ویژه ای را تدارک ببیند.
  در حالی که تعداد فزاینده ای دانشجوی خارجی برای تحصیل به بریتانیا می آیند، نیک که خبرنگار است برای تهیه گزارشی از زندگی دانشجویان با آنها صحبت می کند و در باره چگونگی زندگی و تحصیل از آنها سئوال می کند.
  راب که متخصص زبان انگلیسی است می گوید که چگونه می توان یک گروه از لغت های وابسته به هم را به یاد آورد

 5. آموزش زبان انگلیسی: قسمت پنجم - لندن

  این هفته استیون و اشلی میزبان دوست کوبائی شان، جاز، هستند. آنها یک روز ضمن گردش در لندن با تاکسی، قایق و قطار تمام دیدنی های شهر را می بینند و در پایان استیون برایشان سورپریزی دارد.
  نیک که خبرنگار است در باره تأثیرات مهم رود تیمز بر رشد لندن به عنوان یک شهر تحقیق می کند و به نکته های جالبی بر می خورد که چگونه تغییر اقلیمی می تواند بر زندگی لندنی ها در آینده تأثیر بگذارد


  [Video] BBC Persian - Word On The Street - آموزش زبان انگلیسی
 6. آموزش زبان انگلیسی: قسمت ششم - بلکپول

  این هفته اشلی و استیون با سفر به شهر ساحلی بلکپول، خاطرات تعطیلات خانوادگی خود را زنده می کنند. پس از قدم زدن در کنار اسکله، یکی از آنها آنقدر شجاعت دارد که سوار ترن هوائی شود و هردوی آنها در تالار معروف برج بلکپول چرخی می زنند.
  نیک که خبرنگار است سرگرمی های سنتی کنار دریا مثل "پانچ و جودی" را با بازی های جدید پرهیجان الکترونیکی و مجازی مقایسه می کند.

 7. آموزش زبان انگلیسی: قسمت هفتم - شبزنده داری

  این هفته استیون و اشلی به دنبال یافتن یک شب زنده داری عالی هستند. آنها شبشان را با نوشیدن در یک بار سنتی بریتانیائی یا "پاب" آغاز می کنند. هرکدام فکری برای خوشگذرانی دارند اما شبشان را با یک سرگرمی جالب به پایان می برند.
  کارمن که خبرنگار است نگاهی دارد به جایگاه "پاب" در فرهنگ بریتانیا اما این سئوال را هم مطرح می کند که چه اقدامی برای جلوگیری از افزایش می گساری در میان جوانان صورت گرفته.


 8. آموزش زبان انگلیسی: قسمت هشتم - لاخنس

  این هفته اشلی و استیون تصمیم می گیرند در ارتفاعات اسکاتلند راه پیمائی کنند. آنها با قایق به لاخنس می روند. استیون مطمئن است که می تواند هیولای لاخنس را ببیند اما، به درست یا به غلط، اشلی چندان مطمئن نیست.
  اسکاتلند یکی از چهار کشوری است که کشورهای متحد پادشاهی را تشکیل می دهند. نیک که خبرنگار است شرح می دهد که چگونه این اتحاد حفظ شده و در باره سه کشور دیگر یعنی انگلیس، ولز و ایرلند شمالی اطلاعاتی می دهد.

 9. آموزش زبان انگلیسی: قسمت نهم - غذای ویژه

  این هفته تولد اشلی است و استیون قول می دهد برای او غذای ویژه ای بپزد. آنها به محله چینی ها می روند تا از یک سرآشپز چینی کمک فکری بگیرند اما استیون هنگام آشپزی در منزل متوجه می شود که به کمک بیشتری نیاز دارد.
  کارمن که خبرنگار است نگاهی دارد به انواع و اقسام فراوان غذاهائی که در بریتانیا در دسترس است و پی می برد که چگونه غذاهای سنتی بریتانیائی با موادی از فرهنگ های مختلف بازپخت می شوند.


 10. آموزش زبان انگلیسی: قسمت دهم - فستیوال

  می روند. اشلی با اشتیاق قصد دارد در چادرش زندگی کند اما استیون فکرهای دیگری در سر دارد. آنها هردو حال و هوای زندگی در هوای باز و کباب خوردن را دارند اما همه چیز طبق نقشه پیش نمی رود.
  کارمن که خبرنگار است به تاریخچه صنعت خودروسازی در بریتانیا می پردازد. او پی می برد که چه نوع اتومبیل هائی کلاسیک هستند و در آینده ما چه نوع خودروهائی خواهیم راند.
  راب که متخصص زبان انگلیسی است نکته های جالبی برای یادگیرنده ها دارد از جمله این که چگونه می توان دو فعل را با هم مصرف کرد