• کنترل و مدیریت سیستم و تلفن همراه سرقت شده

  امروزه با توجه به گسترش جرایم و حملات سایبری از سوی افراد و حتی نهاد های دولتی به سیستم های خانگی و اداری، کاربران اینترنتی بیش از پیش به مبحث امنیت روی آوردند، مبحثی که این روزها ماهیتش زیر سوال رفته!
  اما همه شما میدانید که ایمن کردن سیستم کامپیوتری و یا تلفن همراه زمانی ممکن میشود که از لحاظ فیزیکی آن را نزد خود دارید، اگر لپتاب شما به سرقت رود آیا باز هم قادرید تا از محتوا و اطلاعات شخصی خود مراقبت کنید ؟ آیا دیوار آتشین ویندوزتان مانعی ست برای جلوگیری از لو رفتن اطلاعاتتان ؟ مسلما این چنین نیست !

  در این مقاله قصد دارم (لوگکت) تا یکی از جدید ترین سرویسهای امنیتی شرکت سیمانتک، یکی از بزرگترین فعالان امنیتی در دنیای دیجیتال را به شما معرفی کنم، نام این سرویس جدید که در حال حاضر نسخه آزمایشی یا بتا آن در دسترس است Norton Anti-Theft است.
  این سرویس به شما این امکان را میدهد که با نصب یک کلاینت بر روی سیستم، بتوانید همواره سیستم را رد یابی کنید و به اطلاعاتی نظیر محل دقیق سیستم به همراه نقشه دست پیدا کنید و در صورت مفقود شدن آن گزارش و درخواست قفل کردن سیستم رو از هر مکانی که اینترنت در اختیارتان باشد را بدهید، (لوگکت) شما همچنین قادرید تا پیغامی خاص برای فردی که سیستم را سرقت کرده ارسال کنید و یا وبکم را روشن کنید و تصویر او را ضبط کنید تا در صورت لازم از مراجع قانونی قضیه را پیگیری کنید.
  این سرویس بر روی سیستم های کامپیوتری و گوشی های موبایل نصب میشود و در حال حاضر به صورت رایگان ارائه میشود.
  جهت نصب کلاینت Anti-Theft به این لینک رجوع کنید و تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک حساب کاربری پس نصب این کلاینت برای خود باز کنید، به همین سادگی!

  در زیر میتوانید چند تصویر از فضای حساب کاربری این سرویس را مشاهده کنید:


  • سطح: مبتدی
  • نویسنده: مهدی
  • انتشار این مطلب تنها با ذکر منبع مجاز است
  1 نظر
  1. steven's Avatar
   steven -
   mrc aalie

  ارسال پاسخ