• چگونگی لغو درخواست دوستی از پیش ارسال شده در فیسبوک

  آیا تا کنون برای شما نیز پیش آمده که برای شخصی در فیسبوک درخواست دوستی ارسال کنید اما به دلایلی پس از مدت زمانی کوتاه بخواهید این درخواست را لغو کنید ؟
  ممکن است درخواست دوستی شما تا مدتی طولانی بی جواب بماند و در این مدت نظر شما نسبت به آن شخص و دوستی با ایشان برگردد و دیگر مایل نباشید که آن شخص این درخواست را نزد خود نگاه دارد!
  امروزه اکثر کاربران فیسبوک از تنظیمات حریم شخصی حساب کاربریشان غافلند، و بد نیست بدانید که اگر به صورت سفارشی تنظیمات حریم شخصیتان را مطابق با استاندارهای قابل قبولی تنظیم نکرده باشید، پس از ارسال درخواست دوستی یک سری از به روز رسانی و فعالیتهای شما برای شخصی که درخواست دوستی برایش ارسال کردید قابل رویت است، با وجود اینکه هنوز هیچ واکنشی به این درخواست نشان نداده و عملا به لیست دوستانتان افزوده نشده!
  به هر حال هستند کسانی که ترجیح میدهند به این درخواست ها واکنشی نشان ندهند!  در حال حاضر امکان لغو درخواست دوستی از پیش ارسال شده در هیچ یک از بخشهای حساب کاربری شما وجود ندارد و تنها راه، جهت لغو درخواست بدین صورت امکان پذیر است:

  ۱- ابتدا روی گزینه Account کلیک کنید (لوگکت) و از پنجره باز شده گزینه Privacy Preferences رو انتخاب کنید.  ۲- در صفحه تنظیمات امنیتی روی گزینه Edit your lists of blocked people and apps کلیک کنید.  ۳- در قسمت لیست سیاه اسم و یا ایمیل فرد مورد نظر رو وارد کنید (لوگکت) و سپس روی دکمه Block کلیک کنید، پس از کلیک کردن روی Block پنجره ی باز خواهد شد و شما لیستی از افراد هم نام را مشاهده خواهید کرد و پس از انتخاب فرد مورد نظر و بلاک کردن آن شخص، نام آن فرد رو میتوانید در لیست افرادی که در لیست سیاه تان هستند مشاهده کنید.  ۴- اینک شما فرد مذکور رو به لیست سیاه خود افزودید، و میتوانید نام و یا ایمیل اون شخص رو در قسمت پایین صفحه مشاهده کنید، حال کافیست (لوگکت) تا با کلیک بر روی Unblock آن شخص رو از لیست سیاه خود حذف کنید، بدین ترتین درخواست دوستی از پیش ارسال شده شما نیز که برای ایشان فرستادید حذف خواهد شد.

  • سطح: مبتدی
  • انتشار این مطلب تنها با ذکر منبع مجاز است
  5 پاسخ
  1. Cyber's Avatar
   Cyber -
   مرسی

  1. LOGECT's Avatar
   LOGECT -
   خواهش میکنم، اجرای این ترفند دیگه لزومی نداره
   امکان لغو درخواست دوستی هم اکنون به صورت پیش فرض موجوده

  1. Unregistered's Avatar
   Unregistered -
   thank you

  1. سینا م's Avatar
   سینا م -
   نقل قول نوشته اصلی توسط LOGECT نمایش پست ها
   خواهش میکنم، اجرای این ترفند دیگه لزومی نداره
   امکان لغو درخواست دوستی هم اکنون به صورت پیش فرض موجوده
   ممنون بابت این آموزش میشه بگید الان کجا به صورت پیشفرض موجوده؟

  1. LOGECT's Avatar
   LOGECT -
   نقل قول نوشته اصلی توسط سینا م نمایش پست ها
   ممنون بابت این آموزش میشه بگید الان کجا به صورت پیشفرض موجوده؟
   به پروفایل شخصی که براش درخواست دوستی ارسال کردید رجوع کنید، زیر تصویر شخصی گزینه لغو درخواست دوستی موجوده.

  ارسال پاسخ